SENCOR SLE 40F57TCS TELEWIZOR LED 40"
Dostępność:
Brak towaru
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Sencor
Kod produktu: 076804
Opis
Główne cechy SLE 40F57TCS
Przekątna 100 cm (40"), Full HD
Tunery HD DVB-T/T2/C/S2 z obsługą HEVC
Nagrywanie i odtwarzanie z gniazda USB
Ekran:
  • Przekątna 100 cm (40")
  • Full HD
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli
  • Podświetlenie ekranu diodami D-LED
  • Kontrast dynamiczny 1.000.000:1
  • Jasność 230 cd/m²
  • Czas reakcji 8,5 ms
  • Kąty widzenia 176°/176°
  • Dynamiczna korekcja dźwięku (DNR)
  • Cyfrowy filtr grzebieniowy (DCF)
  • Skanowanie progresywne
Odbiór sygnału:
  • DVB-T2 (H.265, maks. 1920 x 1080/30p)
  • DVB-T
  • DVB-C
  • DVB-S2
  • PAL/SECAM BG/DK/I
Dźwięk:
  • Wyjście 2x6 W
  • Korektor graficzny
  • Wejścia i wyjścia:
  • HDMI (1x s MHL), SCART, USB 2.0, wyjście słuchawkowe
  • Nagrywanie na USB (format PVR - TS / odtwarzanie z USB
  • Gniazdo USB (Obsługa odtwarzania HEVC)
  • Interfejs CI+
Obsłuiwane formaty:
  • Wideo: HEVC, MKV, AVI, MP4, MPEG, DivX, XviD
  • Audio: MP3, WMA
  • Zdjęcia:  JPEG, JPG, PNG, BMP
Inne:
  • OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GRC, ROM, BUL, HRV, SLV SRB
  • Elektroniczny przewodnik po programach EPG
  • Telegazeta
  • AVL
  • Zegar, programator
  • Tryb hotelowy
  • Blokada rodzicielska
Zasilanie, zużycie energii i wymiary:
  • Zasilanie: 230 V ~
  • Efektywność energetyczna: 74 W / <0,5 W w trybie gotowości
  • Wymiary (z podstawą): 907 x 212 x 557 mm
  • Wymiary (bez podstawy): 907 x 87 x 521 mm