SENNHEISER MX 375 SŁUCHAWKI DOUSZNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Idealnie nadają się dla osób często podróżujących pasują do większości urządzeń na rynku. Nadają się do przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, przenośnych odtwarzaczy DVD, konsoli PSP czy też laptopa. Są również kompatybilne z urządzeniami takimi jak iPhone, iPod, iPad.
Główne zalety:
- Pokrowiec w komplecie
- Pasmo przenoszenia: 18–22 000 Hz
- Maks. poziom ciśnienia akustycznego (przy 1 kHz): 122 dB
Dane techniczne:
- Zakres częstotliwości: 18 to 22,000 Hz
- Impedancja: 32 Ω
- Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 122 dB
- Wtyk jack: 3.5 mm kątowy
- Długość kabla: 1.2 m symetryczny
- Typ słuchawek: intraaural
- THD, całkowite zniekształcenia harmoniczne: < 1 %
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Douszne |
| Mikrofon | Nie |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.2m |
| Pasmo przenoszenia | 18 - 22,000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 122 dB |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17