SHARKOON B1 SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że pragniemy wszystko rzucić, położyć się na łóżku i włączyć swoją ulubioną muzykę. Ma być wtedy totalny relaks i nic więcej. Nie chcemy w takim momencie słyszeć kogoś nadającego z rodzinki, czy sąsiada znowu wbijającego gwoździe czy hałasu z ulicy. Tylko my i nasza muzyka, która dodaje nam energii i sił, aby osiągnąć nowy cel czy zmotywować się do walki przed ważnym meczem. Wszystko brzmi idealnie, ale słuchawki które konkretnie wyciszają hałas z zewnątrz i jeszcze do tego dobrze odwzorowują muzykę kosztowały zawsze za dużo dla normalnego człowieka. Niemiecki Sharkoon wyczuł tutaj spisek i stwierdził, że highendowe headsety wcale nie muszą kosztować gigantycznej sumy. Rozebrali oni na części pierwsze wszystkie drogie i polecane słuchawki na rynku i zebrali to co najlepsze w całość pod nowym model B1.
Co ciekawe, najwięcej czasu inżynierowie i projektanci spędzili przy piekielnie dużych nausznikach i odpowiednim pałąku. Wszystko to w jednym celu – wyciszyć hałas z zewnątrz, a przy okazji nie dawać nadmiernego nacisku na naszą głowę. Pałąk jest wyścielany specjalnym materiałem, na który jest nałożona skóra syntetyczna. Miękkie nauszniki mają więcej pianki i więcej miejsca na nasze uszy niż jakiekolwiek inne porównywalne słuchawki. Całość wygodna na tyle, aby nawet zapaleni gracze na lan party po wielu godzinach potyczek ściagając je stwierdzali tylko jedno zdanie – to są najlepsze słuchawki na świecie.
Tak, wspominamy tutaj o graczach, bo Sharkoon B1 to słuchawki z highendowym mikrofonem, który podobny i to sam osobno niektórzy producenci sprzedają za niemałą sumę. Mowa tutaj o mikrofonie jednokierunkowym i to z filtrem POP, który jest normalnie używany tylko w studiach nagraniowych. Trzymając na głowie niemieckie B1 mamy w tym momencie pewność, że tylko nasz głos będzie przesyłany dalej, a nie na przykład siostry która weszła do naszego pokoju i marudzi, że wyłączyłeś WiFi w chacie na czas ważnego meczu. Filtr POP natomiast eliminuje wyskakujące szumy, z którymi mamy do czynienia gdy w czasie mówienia czy śpiewania za dużo powietrza z naszych ust leci na mikrofon.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.1m;2.5m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 ~ 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Adapter na 2x miniJack 3,5mm;Etui w zestawie;Odpinany mikrofon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17