SHARKOON SKILLER SGH1 2.0 KINKE GAMING SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niemiecka jakość w dobrej cenie
Niemiecki Sharkoon jest znany na świecie z dobrej jakości słuchawek w przystępnej cenie. Ich modele skierowane dla graczy, niektóre firmy kupują dla swoich pracowników, bo są często tańsze i wygodniejsze od drogich modeli, a przede wszystkim mikrofon jest tak czuły i wyrazisty, jakby był z zupełnie innego poziomu cenowego. Niemcy pokazują nam tutaj nowy model słuchawek o nazwie Skiller SGH1, gdzie patrząc na historie marki i tak można powiedzieć, że oczekujemy za dużo. Mimo tego Sharkoon nas znowu pozytywnie zaskakuje. W sensownej cenie dostajemy wygodne słuchawki z mikrofonem, który możemy odłączyć i używać ich po prostu do słuchania muzyki. Oprócz nauszników ze sztucznej skóry producent dodaje jeszcze materiałowe, które dla niektórych osób są o wiele bardziej wygodne. Dodatkowo jeszcze mamy dwa kable z oplotem, które pozwalają podłączyć słuchawki praktycznie do każdego znanego nam urządzenia od ultrabooków przez smartfony po konsole. Oczywiście Sharkoon daje na kablu pilota, dzięki któremu możemy regulować głośność dźwięków czy wdusić przycisk szybkiego wyciszenia mikrofonu. Jakby tego było mało, to w zestawie jeszcze znajdziemy torbę ochronną zabezpieczającą nasz sprzęt w czasie transportu.
Profesjonalny mikrofon
Mikrofon w Sharkoon SGH1 jest wielokierunkowy, co pozwala go używać nie tylko jak mamy słuchawki na głowie, ale także na przykład w sali konferencyjnej, gdzie siedzi parę osób. Długość kabla do smartfonów i tabletów wynosi 110cm, a do komputerów stacjonarnych 250cm, co zdecydowanie jest wygodnym rozwiązaniem. Przed kompem wolimy mieć zawsze dłuższy kabel, a jak chcemy posłuchać muzyki na łóżku ze smartfona, to nie jest przecież nam potrzebny nie wiadomo jak długi przewód. Przy ostatnim zdjęciu warto zwrócić uwagę, jak słuchawki leżą u dorosłego mężczyzny i zakrywają całkowicie uszy. Widać przez to, że słuchawki te są po prostu większe niż wydają się na zdjęciach producenta.
Cechy dodatkowe:
- Duże nauszniki zakrywające uszy nawet u dorosłych mężczyzn
- Wysokiej jakości mikrofon wielokierunkowy może pracować nawet w sali konferencyjnej dla paru osób
- Dołączona dodatkowa para nauszników materiałowych oprócz założonych fabrycznie ze sztucznej skóry
- Dwa rodzaje końcówek w cełu pełnej kompatybilności - działają praktycznie z każdym standardowym sprzętem
- Dołączone etui ochronne do bezpiecznego transportu słuchawe
- Pozłacane złącza w celu lepszej transmisji dźwięków
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 2x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.1m + 1.4m |
| Wielkość przetwornika | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 ~ 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | W zestawie: etui, kabel, nauszniki |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17