SILENTIUMPC FERA 5 CHŁODZENIE CPU SPC303
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SILENTIUMPC FERA 5
- TECHNOLOGIA SYNERGY COOLING
- WYDAJNY I TRWAŁY WENTYLATOR FLUCTUS 120 PWM
- WYSOKA KULTURA PRACY
- OPCJONALNY TRYB PÓŁPASYWNY
- ASYMETRYCZNY RADIATOR
- CIEPŁOWODY DIRECT TOUCH
- WYGODNY SYSTEM MONTAŻOWY
- 6-LETNIA GWARANCJA
- PASTA PACTUM PT-3

Dane techniczne
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 LGA 1366 LGA 2066 / 2011-3 / 2011 LGA 775; AM4 AM3(+) / AM2(+) / FM2(+) / FM1 |
| Sposób montażu | Wertykalny |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 300 ÷ 1800 ± 10% |
| Wtyczka zasilająca | 4-pin |
| Podświetlenie | Nie |
| Wymiary | 155×127×77 mm |
| Waga | 562 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17