SILENTIUMPC SPARTAN 5 CHŁODZENIE CPU SPC320
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SilentiumPC Spartan 5 (SPC320)
Spartan 5 to opracowany we współpracy z Synergy Cooling system chłodzenia, który wydajnością dorównuje dużo droższym konstrukcjom, aspirującym do klasy średniej. Usprawniona konstrukcja radiatora i podstawa z ciepłowodami bezpośrednio stykającymi się z procesorem oferują skuteczne chłodzenie nawet najnowszych jednostek przy zachowaniu niskiej głośności i korzystnej ceny. Spartan 5 wykorzystuje specjalną, zintegrowaną z radiatorem wersję wielokrotnie nagradzanego wentylatora Fluctus, co zapewnia cichą pracę całego zestawu.Zintegrowany wentylator Fluctus
Przekazana na radiator energia cieplna jest rozpraszana przez wydajny 120- milimetrowy wentylator Fluctus. Podobnie jak szeroko uznany osobny wentylator Fluctus 120 PWM, ten zintegrowany z radiatorem model zapewnia doskonałą wydajność przy bardzo niskiej postrzeganej głośności, co jest zasługą optymalizacji psychoakustycznych, na które Synergy Cooling złożyło wniosek patentowy. Krzywa prędkości obrotowej została wyregulowana tak, by zapewnić ciche działanie z popularnymi, dostępnymi dziś na rynku procesorami. Nowoczesne i wytrzymałe łożysko FDB pozwala udzielić wyjątkowo długiej, 6- letniej gwarancji na układy chłodzenia Spartan 5.Nowy system montażu
Wszystkie coolery z rodziny Spartan 5 wyposażone zostały w zupełnie nowy system montażu ze sprężynująca ramką i jednym ruchomym elementem. Na platformach AMD instalacja wymaga tylko przykręcenia jednej śrubki. Założenie chłodzenia jest prostsze i szybsze niż kiedykolwiek, a złożony komputer jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, które powstać mogą np. podczas transportu już zmontowanego komputera.Główne cechy Spartan 5:
• Zmodernizowany system montażu, pozwalający na nawet 4-krotnie szybszą instalacjęSpartan 5 – specyfikacja:
• Kod produktu: SPC320Zestaw zawiera:
• radiator Spartan 5 ze zintegrowanym 120 mm wentylatorem Fluctus oraz preaplikowaną pastą termoprzewodzącą Pactum PT-3
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 6 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | LGA1700 • LGA1200 / LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156/ AM4 / AM3(+) / AM2(+) /FM2(+) / FM1 |
| Sposób montażu | Wertykalny |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 250(±100) – 1500 (±10%) obr./min. |
| Poziom hałasu (max.) | 38.4 dBA |
| Wtyczka zasilająca | 4-pin |
| Podświetlenie | Nie |
| Żywotność | 100 000 h |
| Wymiary | 146×125×65 mm |
| Waga | 435 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17