SMARTPHONE REMADE IPHONE 6 16GB SILVER 049452
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | Apple A8 Dual-core 1.4GHz |
| Przekątna ekranu | 4.7" |
| Pamięć RAM | 1GB |
| Pamięć wbudowana | 16GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1334 x 750 |
| Łączność | Bluetooth;Wi-Fi;4G (LTE) |
| Złącza | Gniazdo kart nanoSIM; Lightning; Wyjście słuchawkowe/głośnikowe |
| Aparat | Przedni:1.2 Mpix;Tylny: 8 Mpix |
| System operacyjny | iOS 8 |
| Bateria | Li-Po 1810 mAh |
| Waga | 129 g |
| Wymiary | 138x67x6.9mm |
| Kolor | Srebrny |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr; Barometr; Czujnik oświetlenia; Żyroskop; Czytnik linii papilarnych |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17