SMARTPHONE REMADE IPHONE 6S 64GB GREY 049551
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | Apple A9 Dual-core 1.84GHz |
| Przekątna ekranu | 4.7" |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Pamięć wbudowana | 64GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1334 x 750 |
| Łączność | Bluetooth; Wi-Fi; 4G (LTE); NFC |
| Złącza | Gniazdo kart nanoSIM; Lightning; Wyjście słuchawkowe/głośnikowe |
| Aparat | Przedni: 5 Mpix;Tylny: 12 Mpix |
| System operacyjny | iOS 9 |
| Bateria | Litowo-jonowa 1715 mAh |
| Waga | 143 g |
| Wymiary | 138x67x7mm |
| Kolor | Szary |
| Dodatkowe informacje | Czytnik linii papilarnych; Barometr; Czujnik światła; Czujnik zbliżenia; Żyroskop; Akcelerometr |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17