SMARTPHONE REMADE IPHONE 7 128GB GOLD 049872
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | Apple A10 (Quad Core, 2.34GHz) |
| Przekątna ekranu | 4.7" |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Pamięć wbudowana | 128GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1334 x 750 |
| Łączność | Bluetooth;Wi-Fi;4G (LTE);NFC |
| Złącza | Gniazdo kart nanoSIM; Lightning |
| Aparat | Przedni:7 Mpix;Tylny: 12 Mpix |
| System operacyjny | iOS 10 |
| Bateria | Li-Ion 1960 mAh |
| Waga | 138 g |
| Wymiary | 138x67x7mm |
| Kolor | Gold |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr; Barometr;Czujnik geomagnetyczny; Czujnik oświetlenia; Czytnik linii papilarnych; Dyktafon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17