Samsung Monitor 27 cali LS27FG502SUXEN
  • nowość
Dostępność:
Powyżej 10 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Samsung
Kod produktu: UPSAM027XSFG502 [27313264]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 8806097684046
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: LS27FG502SUXEN
Model: LS27FG502SUXEN
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 27"
Typ matrycy: OLED
Powierzchnia matrycy: Matowa
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 333.72 mm
Obszar widzialny w poziomie: 590.42 mm
Rozdzielczość : 2560 x 1440
Czas reakcji: 0.03 ms
Jasność: 200 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000 000:1
Częstotliwość odświeżania: 180 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Ilość kolorów: 1,07 mld
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI
Kensington Security Slot: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Mikrofon: Nie
Pivot: Nie
Swivel: Nie
Tilt: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 28 W
Klasa energetyczna: G
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DisplayPort
Kolor: Czarny
Wysokość: 359.3 mm
Wysokość z podstawą: 463.8 mm
Szerokość: 609.9 mm
Głębokość: 57 mm
Głębokość z podstawą: 234.5 mm