Samsung Monitor 32 cale LS32FG816SUXEN
  • nowość
Dostępność:
Powyżej 10 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Samsung
Kod produktu: UPSAM032XSFG816 [27313268]
Opis
Zużycie energii: zobacz
EAN: 8806095970523
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: LS32FG816SUXEN
Model: LS32FG816SUXEN
Proporcje obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 32"
Typ matrycy: OLED
Powierzchnia matrycy: Matowa
Ekran dotykowy: Nie
Technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 394.73 mm
Obszar widzialny w poziomie: 699.48 mm
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Czas reakcji: 0.03 ms
Jasność: 260 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000 000:1
Częstotliwość odświeżania: 240 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Ilość kolorów: 1,07 mld
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB (Type B), 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort
Kensington Security Slot: Nie
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Mikrofon: Nie
Pivot: Tak
Swivel: Tak
Tilt: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 38.4 W
Klasa energetyczna: G
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A do USB-B
Kolor: Srebrny
Wysokość: 414.7 mm
Wysokość z podstawą: 584.6 mm
Szerokość: 719.7 mm
Głębokość: 49.2 mm
Głębokość z podstawą: 263.5 mm